| LisaJulie a întrebat:

Se poate dubla un videoclip din engleza în romana cu inteligență artificiala? Adică sa fie aceleași voci dar sa vorbească în romana!

2 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Teoretic da! Dar nu gratis și nu ieftin! Mai intervine și problema drepturilor de autor! Dacă faci asta ca distracție personala e una dar NU publicat iar pe net!
Orice modificare de structura adusa unei creații artistice *( muzica, literatura, teatru, film ) se face DOAR cu acordul autorului sau al administratorului dreptului de autor *( urmaș, casa de producție, asociație profesionala )!
Vezi cine are drepturi de autor pe acel clip!

| LisaJulie explică (pentru MistarGoGu):

Eu nu vreau sa fac asta dar eram doar curioasa