| OliverArrow a întrebat:

Se poate face in vreun fel ca pe yahoo messenger la cineva sa iti apara un avatar iar la altcineva alt avatar?

5 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

La yahoo, nu stiu.

dar exista un messenger fara reclame si cu posibilitatea de a te loga cu mai multe conturi de odata.

se cheama pidgin si poti selecta avatarul cuiva, dupa propriiile preferinte.

| availablehandyman a răspuns:

Nu se poate, dar poti sa ii pui pe toti pe invizibil si sa te vada actin numai cine vrei tu si iti pui ce poza vrei ca nu o poate vedea nimeni!

| ArekkusuKage a răspuns:

Nu la yahoo nu avem aceasta posibilitate din pacate inca..desi te poti da online si ofline la o poer si la alta nu

| Cybertron99 a răspuns:

In niciun caz la yahoo. Desi ar fi draguta ideea

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

La yahoo nu