| Elena97M a întrebat:

Se poate prin BlueTooth sa am net de la PC pe telefon? Am auzit asta la o colega dar nu stiu sigur daca chiar se poate.

Răspuns Câştigător
| stealthb a răspuns:

Cand mi-am cumparat bluetooth eram si eu curios despre asta si stiu ca am citit. Se poate, dar tin minte ca era atat de complicat si greu de pus in aplicare incat n-am incercat niciodata. Si crede-ma ca sunt genu care chiar incearca si-si bate mult capul sa faca ceva cand e vorba de tehnologie. Am renuntat la idee si mi-am cumparat un telefon cu WLAN si o placa de retea wireless si am rezolvat problema happy In concluzie, ma sincer indoiesc ca a reusit colega ta sa faca asta.

3 răspunsuri:
| adi a răspuns:

Da, se poate dar depinde de telefon, stiu ca se poate sigur pe telefoanele cu windows mobile.

| Elena97M explică:

Apropo eu am SGH-J150 si BlueSoleil. Ar merge? big grin Ms.

| d3utsy a răspuns:

Prin metode grele am auzit si eu.