| Arskjfrhgj a întrebat:

Se poate pune pe un CD [gol] o melodie si un document power point in acelasi timp? [prin nero

11 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca se incadreaza in limita capacitatii de stocare a cd-ului poti pune si 20 de melodii sau/si documente pps.

| afrodita3333 a răspuns:

Da se poate, probabil ai un doc power poit pe fundalul careia ai pus o melodie, daca da, atunci e obligatoriu sa pui si piesa pe CD ca atunci cand folosesti CD in alt PC pe fundalul documentului sa se auda melodia.

| Arskjfrhgj explică (pentru afrodita3333):

Exact la asta ma referam. Deci trebuie sa fac un "audio and data CD"?

| nutepriveste21 a răspuns (pentru Arskjfrhgj):

Nu, faci doar un,, data cd".

| afrodita3333 a răspuns (pentru Arskjfrhgj):

Da sau doar data....eu asa le fac si pot pune melodie si merge....acum depinde ce program folosesti happy

| August99 a răspuns:

Da, diferenta e ca sunt 2 fisiere diferite

| tr3ig a răspuns:

Se poate dar nu trebuie sa pui neaparat melodia si fisierul powerpoint. poti sa salvezi fisier ca pps si atunci iti intra melodia direct fara sa o mai pui pe cdwinking

| geop a răspuns:

Poţi "arde" ce vrei tu pe un CD blank cu nenea Nero.

| Doxi a răspuns:

Da, nu faci cd audio.dai "make a data cd"

| UltimateFlame101 a răspuns:

Adica vrei sa spui ca pe fundalul documentului e melodia daca da nu cred dar daca separate merge dar fi atenta ca CD-ul sa aiba destula memorie ok?

| NotForKiids a răspuns:

Da. Se poate.