| Chirila_Robert_1984 a întrebat:

Se poate pune un router wireless doar daca am laptop....adica daca nu detin o unitate pc?

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Da, nu conteaza daca ai sau nu pc, wireless-ul e doar un dispozitiv de la care prinzi wi fi.

| ombladon a răspuns (pentru RobertFHC):

Router se numeste dispozitivul...

| RobertFHC a răspuns (pentru ombladon):

Meh,da mi-e somn. stau de la 12 noaptea pe TPU de dragul unui tricou laughing

| ombladon a răspuns (pentru RobertFHC):

Nu-i mai simplu sa cumperi unul si sa imprimi ce vrei pe el?

| RobertFHC a răspuns (pentru ombladon):

Si care mai e farmecul?laughing

| ombladon a răspuns (pentru RobertFHC):

Pai asa care este fermecul?

| RobertFHC a răspuns (pentru ombladon):

Satisfactie laughing

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Normal, doar sunt scule independente. Poti sa nici nu ai calculator, da sa ai router, asa de amorul artei! happy

| fuzzer a răspuns:

Desigur ca se poate.

| Chirila_Robert_1984 explică:

Adica daca se poate configura routerul wireless fara unitate pc?