| danny105 a întrebat:

Se poate schimba competenta armei pe Metin 2? Daca da, cum? Eu am competenta pentru arc si as vrea pentru pumnale.

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Pai din cate imi amintesc thinking trebuie sa mergi la batrana si dai la schimbarea invataturii, ceva de genu`. Si trebuie sa-i dai o suma, cred ca 70kstraight face.

Sper ca ti-am fost de ajutor tongue>big grin

8 răspunsuri:
| eXeDusS a răspuns:

Nu se poate schimba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pe ro, uk, us si alte servere oficiale trebuie cumparat ceva din item shop dar daca joci pe servere private le gasesti la NPC(adc la aia care sunt pusi de joc ex:negustorii, fierarul, gardienii etc)

| Necunoscută a răspuns:

Poti sa le schimbi pana in lv 30!

tongue

| danny105 explică:

Oau, ce de raspunsuri intr-o o ora!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi pergamentul ala de pe net.care arata un om pe el... dublu click si aia este... sper ca ti'am fost de ajutor big grin

| danny105 explică:

Mda, pana la urma tot am aflat. Trebuie sa te duci la femeia batrana si-i ceri deprecierea deprinderilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate degeaba incerci

| DizzyKiller a răspuns:

eu am lvl 50 am aflat de acel pergament
ddar pe ro se schimba doar statusul worried. nu stiu daca e adevarat : voi ce ziceti?