| AndreyIstetul a întrebat:

Se poate sterge o intrebare pe TPU? Daca imi fac un cont, pun o intrebare si sterg contul, se sterge si intrebarea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Întrebarea în sine nu se șterge chiar dacă îți ștergi contul, ea rămâne anonimă.
Dacă consideri că totuși trebuie ștearsă, te poți adresa Ralucăi, adminul site-ului, la adresa: contact@tpu.ro sau în pagina principală, dreapta sus apare CONTACT.
O seară plăcută.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| just4fun_8801 a răspuns:

Intrebarea nu se sterge chiar daca contul tau nu mai exista, doar ca baza de date negasind username-ul de pe care a fost facuta intrebarea o va cataloga ca anonima.

| cioko19 a răspuns:

Nu, nu poti sa stergi intrebarile puse de tine chiar daca ai cont.
Acest lucru o poate face Raluca, adminul siteuluihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca intrebarile nu se mai sterg happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, dar nu de catre tine. Nu ai optiunea asta. Iei legatura cu unul dintre admini pentru stergere.

| Avril:x a răspuns:

Nu nu se mai sterg odata ce le-ai publicat...Asa presupun