| Si_Atat_Sergiu_1994 a întrebat:

Se pricepe cineva in scripturi de playere radio sau cum sa le numesc. vreau sa pun radio kiss fm la mine pe site-u asta www.metin2shadow.eu l-am pus e ok doar ca nu porneste automat. are cineva idee cum sa il fac?
Asta e scriptu care il am dar trebuie sa dai play manual la el. eu vreau sa inceapa cum intri pe site singur. am cautat peste tot pe google dar nici o sansa...

script type="text/javascript" src=">>show_player();"http://www.kissfm.ro/js/swfobject.js"show _player();

4 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Nu ai copiat tot scriptul, uite mai jos scriptul java kissfm show_player();

| robytoby a răspuns:

Show_player();

| robytoby a răspuns:

Nu ma lasa sa pun scriptul.

| Si_Atat_Sergiu_1994 explică:

[spoiler] show_player(); [/spoiler]

[code] show_player(); [/code]