| badboyvlad a întrebat:

Se pricepe cineva la fisierele BAT? Vreau sa fac un fisier bat care sa deschida o pagina de youtube big grin Stiu cam se fac fisierele bat cu notepad... Nu stiu ce comanda sa ii daustraight face Imi trebuie o comanda de genu sa il deschida si dupa 1 minut sa inchida big grin Ma poate cineva ajuta?

Răspuns Câştigător
| userr a răspuns:

Stiu cum sa faci sa porneasca dar nu cum sa inchida
start /d "C:\Program Files\Mozilla Firefox" firefox. exe https://www.youtube.com salveaza fisierul openyoutube.bat