| bartaandras a întrebat:

Si a cumparat cineva ceva vehicul electric de la Quickmobile? Am vazut ca au multe modele si vreau sa mi iau o trotineta electrica.

Răspuns Câştigător
| Adiav a răspuns:

Salut, eu am cumparat acum doua saptamani un Hoverboard Doc 2 Plus si sunt multumit de el, raspunde foarte bine la comenzi. Acumulatorul tine suficient pentru a ma distra, si se incarca destul de repede. Eu sunt multumit de serviciile de la Quickmobile si vreau sa-mi strang bani sa mai iau si un Skate Electric.

2 răspunsuri:
| vladandrei1976 a răspuns:

Salut! Euu am cumparat un Hoverboard de la Quickmobile si n-am avut nicio problema cu el, decat sa invat sa-mi tin echiilibrul. Recomand!

| vladbarle87 a răspuns:

Am cumparat o trotinela Nilox de la Quickmobile, copilul meu se distreaza foarte mult, sunt bucuros ca am cumparat aceasta trotineta. Iti recomand!