| anonim_4396 a întrebat:

Sony Ericsson sau nokia?

Răspuns Câştigător
| DMV a răspuns:

Sony Ericsson. Soft fara probleme, rezistent si design serios (nu comercial-nokia)

25 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am 3 Nokia, al patrulea trebuie sa imi ajunga luni.
Am avut Se si mi-a facut figuri... NOKIA oricand, oriunde!

| Shery a răspuns:

Nokia pentru afaceri si sony ericsson pentru muzica, poze, distractie :d

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu am avut- cu o singura exceptie, numai Nokia. Are modele aiurea si are modele bune, dar sunt fan pentru inchis telefonul.

Flav, ce este Ericson pentru tine? Fle. fle. ce? Mi s-a incurcat limba in gura...

| elena a răspuns:

Sony Ericsson categoric... sa ne gandim si cine a fost Ericsson...isi merita numele telefonul.

| Flav a răspuns:

Fan Ericsson desi acum am Nokia. Nu ma impac cu el.
Sony Ericsson a fost si a ramas flebetea meahappy

| BUBULINA a răspuns:

Eu am avut mereu nu mai nokia. dupa parerea mea e usor de folosit si rezistenthappy

| hândel a răspuns:

Nokia connect people.

| unbaiat a răspuns:

Nokia forever pe incercate(durata viata baterie, semnal, rezistenta la socuri). Adica vb fff mult la telefon si am avut zeci de telefoane -spun nokia daca vrei poze porno in tel, design pentru copii si cocalarie telefonica sony ericsson...sau mai bine un laptop laughing

| Brigitta a răspuns:

Eu am Nokia prism. Imi place f multbig grin Aleg Nokiahappy

| hashe86 a răspuns:

Sony
achizitionat dupa un nokia deci am putut compara produsele.

| Psihoyounger a răspuns:

Ambele sunt bune. Eu personal aleg Sony Ericsson

| greg a răspuns:

Nokia

| getty a răspuns:

Nokia

| anuscha997 a răspuns:

Sony Ericssonhappy

| ambutisare a răspuns:

Sony Ericsson clar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un sony ericsson si l-am resoftat de sute de ori, se aude mult mai bine si pe net poti gasi tot felul de teme si aplicatii pentru ele in schimb la nokia nu am gasit nimic mai interesant deci raman la sony ericssonwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia...si dupa aceea restul telefoanelor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nokia fără comentarii și discuții, clar!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

| SimpleSergio a răspuns:

Nokia clar!:O...am avut sony., .si s-a ars straight face.plus ca erau perioade cand nu-mi mergeau unele butoane.sau mai stiu eu ce happy Acum am nokia express music. .si sunt foarte multumit!big grin Ti-l sugerez!

| turtl3 a răspuns:

Sony Ericsson

| alex9852 a răspuns:

Nokia desigur. am sony ericsson dar nuse compara cu nokia (cea mai buna firma de telefoane din lume)

| florycyk a răspuns:

Nokia sta bine cu semnalul.eu prefer nokia