| ionucmarele a întrebat:

Sony ericsson xperia mini st15i sau LG optimus l5 care este alegerea cea mai buna?
Funda pentru cel mai bun raspuns si concret.

2 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

LG optimus l5 e mai bun pentru ca are o baterie mai buna 1500 mAH, Li-ion Battery fata de xperia care are 1200 mAH, suporta mai multe tipuri de formate audio si video fata de xperia, are android versiunea v4.0.3. ecran mai mare si bluetooth vs 3.0

| Shumy1996 a răspuns:

Nu prea ai puncte de vedere adecvate nu se ia un telefon dupa baterie asa ma duc si imi iau o caramida de Nokia daca se mai gaseste in primul rand LG optimus black are procesor de 800 alalalt are de 1 GHz Scorpion camera de 5 android Android OS, v2.3 (Gingerbread), compatibil cu 4.0 adica o sa apaa nu-s cand memorie interna de 512 MB, are rezistenta la baterie daca nu il folosesti cam...14-15 zile poti sa vorbesti cam 5 ore non stop ma rog vezi tu eu sincer as lua adica o sa iau l5 cac are ecran de 4 si ala e naspa din punctul meu de vedere ca e forte mic