| RK0 a întrebat:

Spuneti-mi plz de ce nu merge sa imi conectez tableta la pc? Cand bag usb imi apare found new hardware si zice ca wizardu trb sa gaseasca nu stiu ce software.Dau next si zice ca hardwareul nu poate fi instalat.Cum fac sa ma conectez ca sa imi apara in my computer fisierele din tableta?

1 răspuns:
| Vofuse a răspuns:

Ce windows folosesti? Verifica sa ai NET-ul pornit. Fa un update la Windows pentru ultimele compatibilitati cu modelele de tablete. Descarca de pe net driver.