| D4n131 a întrebat:

Spuneti-mi si mie jocuri pentru pc cu 768mb ram si procesor de 1.8ghz. plz, dau funda celui ce imi spune cele mai multewinking

Răspuns Câştigător
| YukiMrM a răspuns:

Pai. World of Warcraft (single), Age of Mithology, jocuri mici (simulatoare) gen Rooler Coaster Tycoon sau Zoo Empire.
Acum vreo 6 ani cand aveam 512 RAM si procesor de 1, 8 stiu ca mai jucam Stronghold Crusader, merge si Counter-Strike, Call of Duty 2 (Call of Duty 2, nu alta versiune pentru ca pe alta versiune se va misca greu).

Mai sunt. toate jocurile de acum 4-5 ani iti merg pe RAMII aia