| Ionut321123 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste site-uri pentru a pune intrebari in legatura cu temele si lectiile de scoala si cineva sa raspunda! FUNDA

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca aici, este special pentru asta; sper sa iti fie de folos
http://forum.softpedia.com/index.php?showforum=297

4 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Am inteles ca doreu sa faca si aici o sectiune pentru indrumare, vis a vis de teme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati gandul.mana pi carte.

| All3xutzaa a răspuns:

Www.xat.com-->Intra pe diferite chat-uri unde poate vei gasi oameni interesati sa te ajute.
www.educativ.ro-->Vei gasi fisiere legate de lectii
Mai sunt si:
-www.clopotel.ro-->Vei gasi niste referate foarte bune.
-www.google.ro-->Scrii problema, lectia(dar mai pe scurt) si vei putea alege dintr-o gama variata de site-uri.
Sper ca te'am ajutat... Funda?! Pleasee...

| MegaEu a răspuns:

Poti să le scrii aici, o să încerc să te ajut.