| AlexanderChristianFenty a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program de modificat vocea, de exemplu inregistrez vocea, dupa vreau sa o modific, sa o ingros/subtiez, sa fie si usor de folosit! Fondaa:X

6 răspunsuri:
| belltech a răspuns:

Programele astea vin de obicei bundle cu placile de sunet, da si tu un google search cu voice morphing software

| Catalion a răspuns:

Audacity.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti dragut blushing really

| AlexanderChristianFenty explică:

Anonimlaughing
ma faci sa rad
rolling on the floor

| AlexanderChristianFenty explică:

Frenel, daca mi-ai spune cum se si foloseste, ar fi perfectblushing

| ChypS a răspuns:

Spuneti-mi si mie pls tot un program in care in timp ce scrii sa se auda o voce