| Annitu a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog, cum activez Bluetooth-ul la laptop (Asus A6)?! (sa nu imi spuneti "esti sigura ca are bluetooth?" pentru. ca stiu sigur ca are!straight face)

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Trebuie instalat driveru pentru bluetooth... apoi vezi ca posibil laptopul sa aiba un butonel mic pe marginea din fata, trage usor de el spre dreapta, se deschide o fereastra si apoi configurezi dispozitivul si gata.

3 răspunsuri:
| Annitu explică:

Nu are nici un buton!sad

| julliano a răspuns:

Tii apasata tasta Fn si cu F2 comuti intre Pornit si Oprit
manual utilizare:
http://www.bandb.ru/description/Asus-A6Tc.pdf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare-aceeasi intrebare la un laptop compaq Panasonic cq60? please repede