| Emy_2456 a întrebat:

Spuneti'mi si mie va rog un site de unde pot dowloada filmul ECLIPSA [-o<

merci anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Inca nu ai de unde pentru ca d-abia s-a lansat ieri sau nu mai stiu. Nic la cinema nu a fost dattongue
i dupa aia trebuie sa astepti paan sa apara o varinta buna de downloadat pentru ca nu o sa fie varinte asa clare in ceea ce priveste imaginea.
Eu zic sa mai astepti.winking

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut inca la noibig grin

| aиdяaaa●• a răspuns:

Nu il poti downloada pana cand nu apare si la noi in tara, adica pe 2 iulietongue

| crisS a răspuns:

Daca te referi la " the Twilight saga:eclipse aceta va aparea abia in 30 iunie 2010 iar in cinematografe din 2 iulie deci pana sa il puteam downloada de pe net mai trebuie sa asteptam

| Bibu_2231 a răspuns:

Http://www.moviewatchlist.com/movie-the_twilight_saga%253A_eclipse
Sper că ăsta e. şi că te-am ajutat.
Fundiţă?;;)

| a lui ;x a răspuns:

Dc nu incerci de pe www.filmealese.com

| lays a răspuns:

Ai de asteptat cel putin o saptamana doua.sau poate chiar 2 luni pana iese varianta dvd.

| sinblade27 a răspuns:

Nu stiam ca s-a lansat dar nu cred ca t-ar conveni calitate oricum o sa fie camrip deci ff proasta

| Petronela a răspuns:

Nu poti sa-l dowloadezi pana pe 2 iulie cand apare in cinematografele din romania. fundita?

| TraficDeMentosane a răspuns:

Ce vb maaaai oa aparuth de multwinking...site'ul e bun :*
Byewave