| 1Q a întrebat:

Spuneti-mi un antivirus bun pentru Windows 7 FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta Microsoft Security essentials pe google. E de la Microsoft si e gratuit.

7 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Bitdefender Antivirus Plus 2013 ( si eu am wondows 7 si il folosesc ).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast

| xBro a răspuns:

Ia cel mai bine nod32, faci licienta care te tine 30 de zile, dar crede-ma in urmatoarele 30 de zile numai ai nici o problema cu pc-ul, BAFTA!

| Marylol a răspuns:

Eu iti recomand Microsoft security il am de 2 luni si nu mai am nicio problema cu calaculatorul

| ale7 a răspuns:

Avast! Free Antivirus. Mie mi la instalat un unchi. A zis ca e mult mai bun decat Avira. Cand intri pe o pagina cu virusi laptopul/calculatorul iti scoate un sunet tare ca sa te avertizeze. Prima data cand a facut asa era sa cad de pe scaun laughing Pai sper ca te-am ajutatwinking

| Cristiiiiiiiiiiii a răspuns:

Symantec Antivirus Security happy

| AndreiD1221 a răspuns:

Norton 360 e cel mai tare, are de toate, control foarte usor, mai ales la executabile care el le vede ca virus mai intii te intreaba daca sa stearga sau nu, poti prin 2 clickuri sa excluzi un fisier de la scanare, eu am incercat o gramafda pina m-am convins ca norton e cel mai bun