| Secretkkk a întrebat:

Spuneti-mi va rog un model de Sony vaio laptop dar sa fie mare si finut( mai pentru fete) dar mare!? Va rog frumos! si de dorit sa aiba camera!

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Cumpără un ultrabook. Sunt foarte subțiri, maxim 21mm, majoritatea sunt din aluminiu și sunt destul de performante. Sunt mult mai bune decât Sony Vaio, pentru ca trebuie sa respecte niște standarde foarte stricte de calitate impuse de Intel altfel nu primesc certificarea de Ultrabook.

Răspuns utilizator avertizat