| Dumitrascu_Marius_1996 a întrebat:

Stie careva cand apare Android 4.2.2 pentru S3? Am cautat si pe google si se zicea ca apare in vara, dar nu cred ca a aparut inca, si nu vreau sa il fac cu Odin.

4 răspunsuri:
| trisoru a răspuns:

Pai intra in telefon la settings---> actualizare automata a sistemului de operare, automat cand apare il vei avea ultimul iesit. Trebuia sa iasa in septembrie, cum s-ar zice "e pe drum"

| Dumitrascu_Marius_1996 explică (pentru trisoru):

Aveam deja asta, dar ma interesa sa stiu cand apare...

| trisoru a răspuns (pentru Dumitrascu_Marius_1996):

Pai documenteaza-te si vezi ce zice, imediat dupa S4, S4 a iesit in martie iar pe google zicea septembrie, uita ca deja e oct imd si nu a aparut, nu ai sa gasesti data precisa ca era vorba imd dupa iesirea noului Samsung dar au amanta Update-ul

| Dumitrascu_Marius_1996 explică (pentru trisoru):

Ok, mersi happy