| grgdlk a întrebat:

Stie careva cum pot sa instalez jocuri si aplicatii pe un i phone 4 daca nu am internet direct pe i phone? adica sa downloadez in pc si din pc sa transfer in i phone e posibil? daca stiti vreun site in limba romana cu tutoriale da ti mi pls,

Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Din ce stiu eu nu poti sa-ti pui aplicatii de pe pc, trebuie luate de pe app store. daca nu ai net i-ati o cartela cu net sau gaseste hot spot de wi-fi de ex la metrou in toate statiile este net moca wi-fi.

2 răspunsuri:
| grgdlk explică:

Eu stiu ca se poate cu i tunes da nu stiu cum

| PopescuMarian a răspuns (pentru grgdlk):

Stiam ca daca ai jailbreak facut poti sa folosesti ifunbox poti trage aplicatia de pe calculator si o pui in installous si doar o instalezi de acolo, altfel nu stiu.Cu ifunbox poti trage pe/din iphone, poate exista o metoda sa il pui undeva si doar sa il instalezi.