| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva daca sunt cursuri de depanare it( ca sa obtii o diploma) sau ceva de genu pentru a putea lucra intr'un service? Am gasit numai abureli pe net. Mentionez ca nu sunt incepator in domeniu, am destule cunostinte in domeniu. Multumesc

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Daca ai deja cunostintele de baza cel mai usor e sa inveti lucrand.
Incearca sa te angajezi la un service, fie si moca o luna-doua, daca esti bun te pastreaza.
Diploma nu stiu cine-ti da, daca as vrea sa invat si-as fi de la zero tot asta as face, m-as duce la un service si-as plati sa ma invete.
E practic, nu se invata online.
Bafta