| crycrys a întrebat:

Stie careva niste site-uri de unde pot dowloada niste drivere audio bune?
pls,

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi nu este nici un site mai bun decât site-ul producătorului plăcii tale de sunet. Ce placă de sunet ai poţi afla foarte uşor cu Everest Ultimate edition(versiunea portabilă că nu trebuie instalată) saiu poţi face un update le toţi driverii cu Driver genius, prin asta eviţisă te pomeneşti în computer cu driveri corupţi sau cu vreun virus.Succes şi sper că te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Biank_7620 a răspuns:

De aici downloadez eu aproape toate lucruri... spar ca te pot ajuta.:-*
http://www.softonic.com/s/drivers-audio

| Cristinaaa a răspuns:

Download.kappa.com este cel mai bun site, alegi acolo ca vrei Audio
Vreau fundita!

| andreea_3181 a răspuns:

Download everest si te directioneaza direct catre site cu drivere pentru fiecare componenta in parte