| AcerZ a întrebat:

Stie cineva cat ar costa o placa video 512 mb vga pa agp slot sau o placa de baza pci expres?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de cât sunt de „inteligente".O placă de bază pe PCI-E(v2 că versiunea 1 nuse mai fabrică dar este compatibilă cu versiunile inferioare de plăci video) este undeva între 200-2000 de lei, iar o placă video pe AGP(daca ai noroc să mai gasești prin second-uri) poate ajunge lejer la 500 de lei.Succes

| KindduOullie a răspuns:

In jur de 200-2000 de lei dar daca iei second ii tot acelasi lucru si ii mai ieftina