| Terminator97 a întrebat:

Stie cineva ce editor video foloseste Mikey Has de la Doza de Has si Doza IT?

Răspuns Câştigător
| horseey a răspuns:

Foloseste Sony Vegas/Premiere Pro/Final Cut si probabil After Effects. Cu siguranta foloseste unul/doua din programele astea, indiferent cu care ai face din lista asta, obtii in mare parte aceleasi rezultate. Dar probabil pentru unele efecte foloseste After Effects.

| Terminator97 explică (pentru horseey):

Sunt gratuite sau cu bani? (daca au trial, tot cu bani se pun)

| horseey a răspuns (pentru Terminator97):

Toate din lista de mai sus sunt cu bani. Daca vrei, poti alege Adobe Premiere Pro si Adobe After Effects, poti cumpara la $20(81 lei) pe luna, asta daca esti student/elev sau profesor. Daca nu esti student, costa $29 pe luna.