| Plesca_Valentin_1997 a întrebat:

Stie cineva cum instalez windows-ul la un HP-compaq 6730s? !

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata,am dat cerere.Am avut nitica treaba.Acuma m-am trezit laughing

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un telefon cu yahoo mess sau facebook pe el? Imi dai adresa si iti spun pas cu pas in timp real cesa faci.Stau cu tine pana la finalizare. CD sau stick cu windows sa ai.

| Plesca_Valentin_1997 explică (pentru anonim_4396):

Ramon ai link-ul cu facebook-ul meu da-mi add daca mai ai vrei sa ajuti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plesca_Valentin_1997):

Gata,am dat cerere.Am avut nitica treaba.Acuma m-am trezit laughing

| Vlad5631 a răspuns:

La fel ca la orice alt calculator, bagi cd/stickul cu windowsul intri in bios si selectezi sa booteze pe cd rom sau hddextern(depinde ce ai), biosurike sunt diferite la orice pc deci nu iti pot spune mai in detaliu unde se gaseste optiunea de boot la tine, cauta un tutorial pe youtube big grin

| Plesca_Valentin_1997 explică (pentru Vlad5631):

Daca gaseam pe youtube nu mai aveam nevoie...stiu si eu in mare cum se face dar nu am mai instalat la modelul asta in viata mea plus ca biosul e foarte diferit.