| adycerg a întrebat:

Stie cineva cum pot adauga persoane in grupul prieteni apropiati pe facebook?

Răspuns Câştigător
| amalia2121 a răspuns:

Pentru a gasi lista de prieteni apropiati, intri pe facebook si pe coloana din stanga unde iti apar : grupurile( daca esti intr-un grup) aplicati ( daca te joci jocuri) sub aceste lucruri trebuie sa scrie,, mai multe" dai acolo si iti apare,, prieteni apropiati" Sper ca acum te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| amalia2121 a răspuns:

Buna,intri pe facebook la prieteni apropiati si in dreapta sub notificari este o casuta alba in care scrie :adauga prieteni la aceasta lista. Sper ca te-am ajutat

| adycerg explică (pentru amalia2121):

Amalia eu ma refeream unde gasesc lista de prieteni apropiati

| amalia2121 a răspuns (pentru adycerg):

Pentru a gasi lista de prieteni apropiati, intri pe facebook si pe coloana din stanga unde iti apar : grupurile( daca esti intr-un grup) aplicati ( daca te joci jocuri) sub aceste lucruri trebuie sa scrie,, mai multe" dai acolo si iti apare,, prieteni apropiati" Sper ca acum te-am ajutat.