| nikolettta a întrebat:

Stie cineva cum pot bloca comentariile la pozele puse de mine pe Facebook? Ma refer daca exista optiunea de a vizualiza comentariile adauga si de a decide dc le fac publice sau nu?
multumesc

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Poți doar sa setezi cine îți poate vedea pozele. Dar cine poate vedea pozele poate comenta si poate vedea comentariile altora. Comentariile care nu-ti plac le stergi.

| nikolettta explică (pentru Lioana):

Si cum interzic comentariile la poza?
Multumesc

| nikolettta explică (pentru Lioana):

Cum interzic comentariile?
Pot face asta doar pentru anumiti prieteni?

| Sketch2 a răspuns:

Exista o optiune pentru pozele postate de tine numita "opreste comentariile", sau poti sterge comentariile, unul cate unul.