| RaZ4Ing a întrebat:

Stie cineva cum pot instala temele pentru samsung s5230 de pe www.ss5230.com si firmware`ul? Va rog lasati id voastre aici si va voi contacta eu pe mess cand va voi da add. VA ROG DIN SUFLET! DAU FUNDA SI MULTE VOTURI!

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Iti arata la "tutoriale" cum se face pentru teme,poze,explicatii. nu e greu,dar daca ai gresit ceva, omori telefonul!
Se resofteaza si iti trebuiesc cam ce arata acolo, firmware + soft celalalte si programul cu care se face!

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Daca vrei sa descarci jocuri de pe site-ul asta va trebui sa-ti faci cont