| relustefan a întrebat:

Stie cineva cum pot restarta Facebook?

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Dezinstalezi aplicatia si o reinstalezi

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista asa ceva! Facebook-ul nu-i telefon. Poti sa-l stergi si sa-ti faci cont nou sau sa-l dezactivezi pentru o perioada de timp.
https://www.facebook.com/help/250563911970368/?helpref=hc_fnav

| Wr3nch a răspuns (pentru Salontanul):

Pune aceiasi intrebare de cateva saptamani, pentru ca are un telefon vechi si nu ii convine sa cumpere altul. Iar pe cel vechi Facebook nu mai primest suport.

| relustefan explică (pentru Salontanul):

Am folosit adresa dar nu pot sa fac nimic!

| relustefan explică (pentru Wr3nch):

Domnule merge dar trebuie sa fac ceva sa bag un cod sau sa restartez din nou!

| Salontanul a răspuns (pentru Wr3nch):

Asta e!

| relustefan explică (pentru Salontanul):

Chiar nu mai sti nici o adresa ceva?

| Brizbriz a răspuns:

Il cumperi, si apoi dai ordin sa il restarteze... presupun sincer ca sunt cateva miiiiiii de servere... cel putin

aaaaa, pe telefon, restarteaza tot telefonul
aia e cel mai simplu si cel mai sigur ca se restarteaza totttttt

| relustefan explică (pentru Brizbriz):

Am resetat telefonul ca nu mai aveam memorie si s-a defectat Facebook dar mergea, deci nu telefonul este de vina. Va rog sa fiti intelegatori pentru ca exista o varianta.

| Brizbriz a răspuns (pentru relustefan):

Si oricum era reSTART nu reset, nu sunt nici pe departe acelasi lucru, primul inchide tot si reporneste, al doilea sterge tot

| relustefan explică (pentru Brizbriz):

Asta vreau sa fac dar nu merge!

| Wr3nch a răspuns (pentru Brizbriz):

Degeaba de chinui cu el, are un telefon cu windows mobile vechi de 7 ani si nu vrea sa inteleaga ca nu ii mai merge pentru ca Facebook a renuntat de mult sa mai faca aplicatia compatibila cu ele.

| Brizbriz a răspuns (pentru relustefan):

Dezinstalezi aplicatia si o reinstalezi