| selfie a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi descarc telefonul mai repede? Eu obisnuiesc sa pun un joc si sa il las sa se descarce dar dureaza ceva timp.

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Pai ar fi mute solutii lasi bluetooth-ul pornit, lumina la display in blana, asculti muzica si stai pe net in acelasi timp sau joci un joc daca net nu ai si se descarca el in 2 ore cu bateria plina
dar nu stiu de ce vrei sa ii faci asta o sal strici sau ti sa luat de el si vrei ca parintii sa iti ia unu nou? pote imi spui si mie dc ii faci asta

fundabig grin

5 răspunsuri:
| Jack_6695 a răspuns:

Legi un consumator mare la acumulator. (un motoras electric de la o jucarie de exemplu)

| Ana a răspuns:

Da drumul la muzica si lasa-l sa se descarce de tot, daca ai mp3 big grin

| selfie explică:

A 2-a varianta laughing Vreau altul big grin funda

| Alina97 a răspuns:

Asculta muzicabig grin

| Carlie a răspuns:

Poti sa iti parinzi bututul si sa asculti muzica si daca vrei poti sa te si joci.
Funda?