| d3utsy a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi fac profilul de pe hi5 smecher? am intrat pe unele hi5-uri si aveau scrisul mai gros, ba alta culoarea. nu stiu cum sa explic. Poate stiti la ce ma refer.

Răspuns Câştigător
| Elena97M a răspuns:

Cauta pe google: Profile Generator. De acolo te descurci. :d

7 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/hi5/coduri-hi5-si-simboluri/ aici scrie tot despre hi5;)

| ViVi a răspuns:

Http://www.pympy.com/ gasesti aici orice iti faci poza mai mare la profil aspecte faine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi5 generator si putina engleza, de preferabil siteul dat de marc3ll.

| Criiss16 a răspuns:

Www.pympy.com

Sau intri in google si pui coduri pentru hi5.La coduri pentru hi5 o sa-ti apara o multime de coduri super. Sper ca te-am ajutat cu ceva.

Salutari.:)

| aragon18 a răspuns:

Profile generator :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar poti sa ma ajuti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lisza97.hi5.com;;) inspira`tee :-j