| expander91 a întrebat:

Stie cineva cum poti trece de acele surveyuri? Stiti voi..acele sa zic reclame care apar cand downloadezi ceva si te pune sa completezi ceva de acolo ca sa inceapa downloadarea, dar nu merge cand completezi. Exista programe/trucuri sa pot scapa de prostia aia si sa downloadez?

1 răspuns:
| Alecsandru17 a răspuns:

Nu exista niciun program sa poti trece de acele Surveyuri, insa am vazut dar doar la cele unde iti arata linkul adica fara sa fie cu o iconita sau ceva de genu! Dai click dreapta si alegi "Vezi sursa paginii", si iti v-a aparea linkul de download!