| soul2soull a întrebat:

Stie cineva daca exista pentru windows un simulator de cd player auto?

Exact ce vreau sa fac: am facut un cd audio si doresc ca sa ai fac proba cu un simulator de cd player auto ca sa nu ajung cu el in masina si sa constat ca trebuie sa fac altul

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare casetofon auto are "preferintele" lui in ceea ce priveste cd. e posibil ca un cd care merge pe un player normal sa nu merca la un anume model de casetofon auto. In general media player din windows e ok epntru teste de genul

| soul2soull explică (pentru suntserios):

Da aici ai dreptate eu vroiam ceva de teste numai pe audio cd Nu mp3.

in fine o conversie initiala a mp3-ului cu easy cd-da extractor imi elimina 99% din erorile de incompatibilitati si tot cu el imi fac si cd-ul dar uneori isi mai vara ala coada big grin

1 răspuns: