| doraz a întrebat:

Stie cineva daca pachetul upc small(cablu) cuprinde si discovery travel and living? Daca stiti practic, pentru ca pe net am gasit ca exista, dar nu stiu daca chiar este in pachetul small.

2 răspunsuri:
| StefanStyle94 a răspuns:

Buna... Din pacate nu exista aceste programe in pachetul small, nici macar in pachetul medium.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/....../index.php Daca nu esti inca abonata la ei, te poti abona la UPC Avantaj, are acelasi pret cu analog