| mayafashion29 a întrebat:

Stie cineva daca pot gasi facebookul cuiva daca am doar idul?
Raspuns urgeeeeeent! Funda!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
In casuta de search sus scrii id-ul @yahoo.com si facebook-ul iti arata daca persoana respectiva are cont de pe id-ul acela, e posibil sa aiba cont de pe alt e-mail.De cate ori nu fac si eu cautari din astea si de multe ori descopar multe. devil rolling on the floor
Bafta! :*

4 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Ii scrii id-ul + @yahoo.com la cautare, ca adresa de mail si daca exista un cont asociat acelui id, iti va aparea.

| LikeACandyxD a răspuns:

In casuta de search sus scrii id-ul @yahoo.com si facebook-ul iti arata daca persoana respectiva are cont de pe id-ul acela. Asa fac si eu

| andreea171998 a răspuns:

Da.Poti intra pe pagina ta de Facebook, unde scrie undeva in partea dreapta sus,, Cauta prieteni'' si de acolo sunt mai multe etape.Pe unele poti sa le omiti.Este special pentru acest lucru.Am gasit si eu cativa cu ajutorul aplicatiei. Funda?

| AddAmyy a răspuns:

Exista detector facebook. Cauta pe net asa fac si eu si functioneazawinking