| lol23 a întrebat:

Stie cineva daca pot sa pun windows pe un laptop linux?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa pui ce sistem vrei tu! Acum iti dau si eu un sfat! Daca te-ai obisnuit cu Linux, atunci stai pe Linux! Platforma este mai stabila ca la windows si in plus nu se viruseaza si mai este si mokka! daca vrei jocuri atunci iti poti instala windows!

1 răspuns:
| Duma_Luigi_Rafael_2001 a răspuns:

Linux nu se viruseaza, dar nu e alegera mea.
Pentru a pune windows pe un pc/laptop ce are linux trebuie sa stergi partitiile, nu sa le formatezi atunci cand pregatesti instalarea windows-ului de pe cd/stick.