| dannys a întrebat:

Stie cineva de ce imi cade semnalul la modemul de la RDS? Inainte mergea bine si acum merge ce merge si scade tot nici macar o linie nu mai ramane la semnal. Voi aveti modem de la RDS? La voi merge? Ce fac sa mearga ca inainte?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Parca ti-am mai raspuns odata! Problema garantat nu este de la tine, doar daca tu ai uitat sa ne specifici, ca ai vreau router sau ceva bagat de tine intre comp si retea. Daca nu, nu te mai chinui si cheam pe cei de sevice! Succes!