| davidwarner a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot incuia usa termopan? Cand este deschisa se incuie, adica se blocheaza clanta, dar cand o inchis si incerc sa o incui cheia se blocheaza? Ma puteti ajuta va rog frumos. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Daca e pe profil de pvc o sa se lase in timp ridica putin de usa in sus cele pe profile de aluminiu nu au problema asta

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Mergi la cei de unde ai cumparat usa si le spui situatia

| Corina a răspuns:

Draga Andreea, pentru a putea inchide o usa termopan, trebuie sa ridici putin sildul (clanta - cum spui tu) si apoi invarti cheia in broasca. Vei vedea ca se incuie. Incearca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sparge geamu

| IulianDep a răspuns:

Corina a punctat bine. Altfel e lasata putin usa.