| youtubername a întrebat:

Stie cineva de unde pot invata Hacking de genul Keylogger si DDos? Stie cineva tutoriale despre asa ceva.
Despre DDos nu as vrea cele tutoriale de spun sa folosesc LOIC sau cmd si sa scriu ping (ip) -t -l 65500 ca nu functioneaza

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

DDoS e cea mai joasa metoda de "hacking", nu necesita niciun pic de cunoștințe. Dai drumul la consola și aia e. Daca ai mai multe dispozitive cu atât de bine.

Keylogger? Daca găsești un idiot pe care sa îl convingi sa apese pe un executabil deghizat in ceva Solitare nici asta nu e mare lucru. Găsești cod-sursa pe orice site, schimbi câteva chestii și gata. Majoritatea lucrurilor sunt simple pentru că există unelte predefinite.

Caută și tu un ghid de CEH, le găsești și pe net dacă tot ești interesat. Daca tot vrei sa faci ceva, macar fa-o ca la carte...

1 răspuns:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Republica Retardia.