| Alextpuro a întrebat:

Stie cineva niste forumuri de cs?

Răspuns Câştigător
| iulyan a răspuns:

Http://www.csbestial.com/forum/

http://extreme-cs.forumer.ro/

forum.cstrike.ro/

zerocs.forumhit.ro/

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://showpodzone.forumz.ro

| HD_Andrei_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acesta este un forum cu platforma phpBB, e de pe timpul lui bunica, de 12 ani incoace se foloseste IPB, am vazut ca asta e scris din 2010 da chiar asa? Vrei sa vezi un super forum IPB? Killahgaming.tk, e al meu... daca doresti te ajut si pe tine cu un forum IPB!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.showpodzone.forumz.ro

| deyutz95 a răspuns:

Cel mai tare sv de samp 93.119.26.222:7777 sau daca vreti un cs veniti pe 188.241.63.150

| DANuUTZz a răspuns:

Www.furios.ro/forum
Cea mai tare comunitate din lume. Cautam staff activ si servere de counter-strike, sa:mp, minecraft, teamspeak3, modern warfare 3.
Oferim dns gratuit : nume.furios.ro
asistenta
si moderator pe sectiunea serverului

| zhyne a răspuns:

Vrei sa descarci ceva si nu sti de unde? >.> http://www.sharefilles.ro/signup.php

| nimrod31 a răspuns:

Nume: Resursele.com
Fondator: Oprea și Cătălin
Categorie: Forum(Articole, Noutăți, Tutoriale)
Nr. total mesaje: 528
Nr. total membri: 376
Data înfinţării: Acest forum a fost înființat pe data de 13.12. 2016, și va fi deschis mult timp pentru a vă oferii o multitudine de informații.
Descriere: Forumul Resursele.com a fost deschis pentru a oferii vizitatorilor și membrilor săi o multitudine de informații din orice domeniu, dar și tutoriale și rezolvări ale problemelor dumneavoastră. Sperăm ca, încetul cu încetul, sa ne ridicăm, și să avem în acest loc o multitudine de articole care te vor ajuta când vei avea nevoie.
Site: https://resursele.com
*Fiind la început, vom avea nevoie de ajutorul tău pentru a posta câteva articole despre orice dorești în limita bunului simț. Munca ta va fi răsplătită!
*P.S.: Suntem în căutare de Moderatori, Designeri și membrii pentru funcția de Suport ce se vor ocupa cu rezolvarea problemelor anumitor utilizatori.

| DanycuD a răspuns:

Asta'i unu bestial;) http://bit.ly/12nH3sj

| Borjescu_Laurentiu_1995 a răspuns:

Http://max3semne.forumhit.ro/ vino pe forum si daca vrei sa faci parte din staff poti primi grad doar sa fii activ sa faci topicuri sai ajuti pe alti esti bine venit si cu amici tai!

| Razvan0 a răspuns:

Haideti pe comunitatea www.strongcs.ro! Cautam staff activ! Recrutam sv de orice mod! Haide pe ww.strongcs.ro!

| MarianFunCs a răspuns:

Poti intra aici, pe http://www.funcs.ro/forum/index.php?/index
Un forum nou cu servere de zm, cs si dr. Cu timpu se mai deschid si alte servere de war3ft si samp :D va asteptam acolo

| MarianFunCs a răspuns:

Titlu: MixGamers.com
Link: http://mixgamers.com/forum/index.php
Detinator: JoKer si kdz love fun
Categorie: Jocuri, RPG
Descriere: Este o comunitate de gaming deschisa de putin timp si este in cautare de useri si staf activi si seriosi. De asemenea cautam si servere de orice tip
Data infiintarii: 15-16/01/2014
Detalii: Detine server de:
1. Paintball (e unul dintre cele mai populate servere de PB din Romania - Full zilnic)
2. Deathrun (5-6 playeri zilnic)
3. War3ft (5-6 playeri zilnic)
4. Joker - Hidden (e un mod nou cu un joker, singurul mod din Romania. Intra cate 4-5 useri zilnic, si din pacate lumea nu stie de acest mod.)
5. Furrien ( 7-8 userii zilnic)
6. CS clasic ( 6-7 persoane zilnic)
7. Mixpb ( 3-4 userii zilnic )
8. Servere de samp 2 de RPG si Hooligans ( RPG 5-6 userii zilnic si Hooligans e in constructie )

Va Multumesc Si Bafta

| danyenache a răspuns:

Eu stiu asta e facut de mine si e super : http://16server-cs.forumz.ro/

| RaDuAnDrey13 a răspuns:

RpG.RedCs.Ro | Ip: 5.154.174.12:7777 | 22:00 Bonus | Alegem Lideri |

| SorinRVN a răspuns:

Uite ce-l mai bun site www.total-war.ro si au si sv de cs : Connect Furien.Total-War.Ro

| Estilo_Addy_1996 a răspuns:

Http://www.Skillcs.Com/forum
Cautam:
-Staff activ (*)
-Clanuri (*)
-Servere de orice tip. (*)
Te asteptam pe cea mai frumoasa comunitatea de gaming. :>
Sigur nu o sa regreti!

| Lulache_Mihai_1998 a răspuns:

For a free Steam gift go to http://getsteamgift.org It really works!