| anonim11xx a întrebat:

Stie cineva o metoda sa-mi activez wi-fi la laptop fara tasta ( mi-a sarit si imi ecomutata pe off)?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Lasa ma, ti-a sarit capacul, da tasta e tot acolo, foloseste-o! Doar nu a disparut si ventuza de cauciuc...

| Pool77 a răspuns:

Intrii in BIOS si gasesti acolo.

| anonim11xx explică (pentru Pool77):

Mai detaliat te rog laughing

| Pool77 a răspuns:

Daca ai windows 7 atunci ai acces si daca e pornit laptopul mai exact asa
Start Menu-Control Panel-Windows Mobility Center
Daca nu-l gasesti micoreaza inconurile.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Intri in bios.

| RadikalGamer a răspuns:

Depinde de laptop. Ii dai restart si apesi incontinuu F2 si Delete, sau F12, depinde de laptop. Dupa ce intri in BIOS cauti pe acolo Wi-Fi :3
S-ar putea sa ai model de laptop mai nou, si intri in BIOS cu Fn+unul din F2, F12, etc.