| redbull a întrebat:

Stie cineva sa-mi zica cum fac totusi sa-mi mearga Call of Duty 4 Modern WARFARE online pe Garena, imi tot zice de PunkBuster si nu stiu de unde pot downloada programu asta. Îi pentru ai prinde pe cei care folosesc coduri si nu te lasa sa joci daca nu il ai instalat. PLS help me.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Incearca pe un forum gen computergames, unde sunt gameri care stiu exact la ce te referi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate am aceeasi problema. daca ai aflat. zi si mie... id: johnny07cash

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda ati trebuie patchurile : 1. 6 si 1. 7 care le instalezi an folderul unde ai instalat jocul primul 16 apoi 17 iar dupa aia banuiesc ca stii faza cu garena oricum distractzie placuta cauta p u tube exemplu how to use COD4 with garena sigur gasesti u ceva dupa ati da eroare cu iw nu stiu cum fii atnt iw_07. iwd parca gasesti p google scrii downlode iw_07. iwd dupa downlodezi si 08 09 10 11 12 chiar si 05 04 03 02 01