| mihaela_3425 a întrebat:

Stie cineva un program de ascultat radio online pe telefon, care nu are radio incorporat?

Răspuns Câştigător
| cd92 a răspuns:

RadioBee dar trebuie sa ai netu activatwinking

9 răspunsuri:
| claw_4117 a răspuns:

Iti trebuie multa multa multa banda...pe iphone sigur merge, fara soft fara nimic, pe restul ai nevoie de o aplicatie java sau symbian desi ma indoiesc ca vei gasi... iar daca vei gasi nu prea va merge.

| cLaudYu a răspuns:

Cred ca merge sa-ti downloadezi de pe netu telefonului un program care sa-ti permita sa asculti radiobig grin

| cLaudYu a răspuns:

@claw eu am gasit pe un site din rusia (ucoz.ru nu mai tin minte exat) era un soft, l-am instalat si zicea ceva de o taxa ca-l folosesc, dar nu l-am incercat ca eram pe abonament si nici nu aveam nevoie de radio, acel soft l-am gasit intamplator. big grin

| Deea_4962 a răspuns:

Nu cred ca merge daca nu ai radio incorporatthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai winamp dupe pe site-ul kissfm si gasesti acolo cum sa pui pe desktop scurtatura ca sa asculti radio oricand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este Vradio da nu are kiss sau zu si merge fara simbian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal - NameHost - Servere Radio - Super Oferta !

Buna ziua te contactez in legatura cu noua oferta de servere radio la super preturi.Te-ai saturat ca servarul tau sa fie Floodat?Nimic mai simplu prinde si tu oferta de toamna pe 2010.Aici ai oferta noastra click--> http://namehost.ro/radio.html nu uita ca toate pachetele de radio au Protectie AntiFlood/Anti DDOS.Panou Control WHMSONIC.Nu ezita sa ne contactezi.Echipa NameHost va doreste o zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta Mundu Radio pe internet. eu cu el am ascultat o multime de radiouri. insa ai grija la banda de internet.

| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Daca ai telefon cu sistem de operare android se cheama tunel radio.