| Just4Love2000 a întrebat:

Stie cineva un program de floodat pe mes? Care sa mearga pentru yahoo mesger 11? happy
Dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

Din pacate pentru tine si din fericire pentru altii poate....nu mai prea poti sa faci asa ceva, echipamentele re rutare a conexiunilor mai nou stiu sa diferentieze conexiunile de gen atac si le blocheaza.
Deasemenea yahoo messenger incepand cu versiunile noi a patchuit toate bugurile descoperite in timp deci actiunile de genul acesta sunt cam de domeniul trecutului.
totusi daca scopul este sa-i blochezi pur si simplu accesul ai putea incerca sa dai pe porturile 5050 sau 5051 dintr-o sursa serioasa dar cum spuneam mai sus.....cam greu sa treaca de provider