| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un program unde pot pune mai multe filmulete intr-unul singur? Daca da, de unde il pot downloada?

4 răspunsuri:
| lololololol a răspuns:

Da, windows movie maker, il ai probabil in PC, daca nu downloadeazal de pe www.microsoft.com
bafta :)

| Casiana a răspuns:

Movie maker este cel mai bun, si il ai chiar in pc-ul tau! Start-Toate programele-Windows Movie Maker...Este super, daca nu stii cum sa il folosesti cauta pe youtube tutoriale...Succes!

pa, pa!

tundenana
| tundenana a răspuns:

Movie maker... il poti descarca de oriunde da o cautare pe google

| sorinimus a răspuns:

Nu Vreau MOVIE MAKER. L-am Incercat deja. Nu Merge Si In Format FLV. Vreau un program Unde Sa Se Poata Puna Filmulete In Acest FORMAT