| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site bun care sa arate recomandari pentru folosirea programului nlite ( e pentru modificat windows xp )? Adica sa arate ce componente sunt sigure sa fie eliminate din kitul de instalare si ce nu e recomandat, ceva de genul asta.

4 răspunsuri:
| whitehair a răspuns:

Nu ai nevoie de tutorial, programul te "lasa" sa elimini componentele care pot fi scoase in siguranta(ex:language toate cu exceptia lb. engleze), iar ce considera ca nu este adecvat pentru eliminare va marca cu rosu sau te va avertiza.Si daca nu ma insel are si o sectiune Help foarte bine pusa la punct.Ca sa fii mai sigur cauta in arhiva revistei Chip (e disponibila pentru download la chip.ro) si vei gasi un articol arhicomplet despre acest subiect. Oricum sa stii ca dureaza, dar merita.Inca o data bafta.

| DexTer a răspuns:

Intra pe www.videotutorial.ro