| M4RK a întrebat:

Stie cineva un site unde pot vedea online digisport ro fara sa trebuiasca sa imi instalez ceva program?

Răspuns Câştigător
| DoomNEzeu a răspuns:

Nu cred ca exista, dar incearca cu winamp la media library, sectiunea showcast tv big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ro-digitv.com

| alexdad16 a răspuns:

Http://download.chip.eu/......84261.html
descarci de aici sopcast si cand il logeezi ii dai sa se logeeze pe unnamed si mai jos bifezi autologear, dupa ce l-ai instalat intri pe saitul asta http://www.onlinepariuri.com/viewpage.php?page_id=16
si dai click pe ceva meci si iti apare mai multe programe unde este difuzat meciul respectiv, acol daca este meci pe digisport intri pe link si cand dai pe el iti apare pe sopcast digisport si ramane ip-ul salvat si dupa acea te poti uita si normal...
Bafta!

| INFO a răspuns:

Nu stiu