| DraGos1412 a întrebat:

Stii cineva sa ma ajute cu virtual dj.adica cum se foloseste ca il am deja. DA nu filmulete de pe youtube ca le stiu pe toate deja XD. Lasati un id sa un tutorial in romana ca pe astea nu prea le stiu. Mersi anticipat

4 răspunsuri:
| Zero a răspuns:

Cristydorianx ia si iti sp mai multe despre virtual dj

| bYbr0kenn a răspuns:

Foarte simplu. Daca pui doua piese, si simti ca nu se potrivesc... Langa butonu de pornire, are un alt buton numit SYNC. Apesi pe un buton la unu din platan, si va avea acelasi pitch cu piesa alaturata. Looping poti face dupa : 2; 4; 5... Si altceva ce sa spun, daca vrei sa mixezi o piesa buna, ia instrumentala de la o piesa si acapella la alta piesa happy. Incearca. Dj.Lyan :pe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care poate sa ma ajute la virtual dj ca nu prea stiu sa-l folosesc
alin_ceausu id-ul meu astept!

| Ioana_Muresan_1997 a răspuns:

Păi este un tutorial aici
http://protutoriale.ro/? p=1299
E in română...incearcă, poate te ajută cu ceva...